Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Atvira paskaita „Vaisiaus alkoholinis sindromas - prevencija ir pagalba“

susandrich origŠ.m. spalio 9 dieną Valstybinis psichikos sveikatos centras kviečia į susitikimą - atvirą paskaitą „Vaisiaus alkoholinis sindromas - prevencija ir pagalba“. Paskaitą skaitys medicinos mokslų daktarė, vaikų ir paauglių psichiatrė dirbanti psichiatrijos, psichoterapijos, neurologijos srityse Susan D. Rich (Marylandas, JAV). Daugiau informacijos apie lektorę galima rasti šiuo adresu http://www.susandrich.com/index.html

Alkoholio vartojimas nėštumo metu turi žalojantį poveikį vaisiui, o pažeidimai sukelia daugybę sveikatos, elgesio, mokymosi, socialinių bei kitų problemų ne tik patiems vaikams per visą jų gyvenimą, bet ir jų tėvams bei specialistams dirbantiems su šiais vaikais. Kolkas tokių asmenų gydymas išlieka simptominis, o sėkmingam jų mokymui ir integracijai nepakanka žinių ir programų. Mūsų šalyje, kur alkoholio suvartojimas yra vienas iš didžiausių pasaulyje, nėščiųjų alkoholio vartojimas yra gana įprastas reiškinys, todėl ir vaisiaus alkoholinis sindromas nėra retenybė, nors oficialiai diagnozuojami tik pavieniai atvejai.

Paskaita siekiama supažindinti specialistus su vaisiaus alkoholinio sindromu ir jo prevencija JAV (prevencinės programos, bendroji prevencija, ankstyvoji intervencija, darbas su tėvais, rizikos grupėmis), informacinėmis prevencinėmis kampanijomis, darbo su nėščiosiomis moterimis vartojančiomis alkoholį principais, pagalbos vaikams turintiems vaisiaus alkoholinio sindromo sutrikimų bei jų šeimų nariams galimybėmis, besikeičiančios visuomenės suvokimu apie alkoholio vartojimą reprodukciniais metais. Susitikimo pabaigoje vyks diskusija.

Maloniai kviečiame specialistus, besidominčius vaisiaus alkoholinio sindromo prevencija, diagnostika ir pagalba vaikams ir šeimoms, į šį susitikimą - atvirą paskaitą, kuri vyks Sveikatos apsaugos ministerijoje adresu: Vilniaus g. 16, Vilnius, 306 auditorija (3 aukštas), 11 val. (trukmė - 2 valandos).

Registracija vyksta iki spalio 7 d. elektroniniu būdu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Daugiau informacijos: tel. 8 5 2102817

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.