Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

2017 metų Pasaulinės psichikos sveikatos dienos tema ­– Psichikos sveikata darbo vietoje

 

Didelę laiko dalį žmonės praleidžia darbe. Nekonfliktiška atmosfera, pagarbūs santykiai tarp bendradarbių, darbdavių supratingumas, ypač psichikos sutrikimų turinčių darbuotojų atžvilgiu yra tie veiksniai, kurie lemia ne tik psichinę, bet ir fizinę darbuotojų sveikatą. O sveiki ir mažai streso patiriantys žmonės dirba daug našiau ir kūrybiškiau. Kita vertus, neigiama darbo aplinka gali sukelti ne tik fizinės ar psichikos sveikatos problemas, bet ir išprovokuoti žalingą psichoaktyvių medžiagų vartojimą. O tai dažniausiai lemia priklausomybių išsivystymą, prarastą produktyvumą, pravaikštas ir galiausiai darbo praradimą.

 

Depresija, nerimas yra dažni psichikos sutrikimai, turintys įtakos mūsų gebėjimui kūrybiškai ir produktyviai dirbti. Pasaulyje daugiau nei 300 milijonų žmonių kenčia nuo depresijos. Daugiau nei 260 milijonų žmonių diagnozuoti nerimo sutrikimai. Didelė dalis žmonių kenčia nuo abiejų sutrikimų kartu. Neseniai atliktas Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimas rodo, kad depresija ir nerimo sutrikimai kasmet kainuoja 1 trilijoną JAV dolerių prarasto produktyvumo.

Tad būkime atsakingi tiek už savo, tiek ir už bendradarbių gerą savijautą darbe.

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.