Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Jaunųjų psichiatrų asociacijos konferencija

20171104 101213Lapkričio 4 d. vyko Jaunųjų psichiatrų asociacijos konferencija. Jos metu pranešimus skaitė dr. Darius Mardosas (Glostrup Kopenhagos psichiatrijos centro direktorius), dr. Asta Dervinytė-Borganzoni (VU MF Psichiatrijos klinikos lektorė) ir Marius Strička (Valstybinio psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos biuro vedėjas). Pirmieji du lektoriai pristatė psichikos sveikatos priežiūros organizavimą atitinkamai Danijoje ir Italijoje. Abiejų šalių psichiatrijos pagalba organizuojama labai skirtingai, tačiau yra labai svarbu žinoti kitų valstybių patirtį ir rasti tai, ką butų galima pritaikyti savo šalyje. Savižudybių prevencijos biuro vadovas M. Strička savo pranešime pristatė savižudybių statistikos rodiklių dinamiką bei kokių iniciatyvų yra imimasi savižudybių prevencijos srityje bei su kokiais iššūkiais susiduriama. Visus tris programinius pranešimus galite peržiūrėti Jaunųjų psichiatrų asociacijos facebooke: https://www.facebook.com/jauniejipsichiatrai/.

 

Vėliau darbas vyko grupėse, kurių buvo net 7 (žmogaus teisių užtikrinimo problemos psichiatrijoje, psichologinė pagalba psichikos sveikatos priežiūroje, gydymo metodikos ir algoritmai; priklausomybės ligų gydymas; pirminė psichikos sveikatos priežiūra; savižudybių prevencija). Diskusijos  buvo skirtos praktinėms Lietuvos psichiatrų darbo problemoms spręsti, bendradarbiavimui su kitais specialistais ir visuomene aptarti. Be pačių Jaunųjų psichiatrų asociacijos narių, diskusijose aktyviai dalyvavo ir visi 3 lektoriai, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, VU porfesorius Arūnas Germanavičius, Psichikos sveikatos priežiūros asociacijos direktorius Martynas Marcinkevičius, Valstybinio psichikos sveikatos centro direktorė Ona Davidonienė bei VšĮ Psichikos Sveikatos Iniciatyva vadovė Nijolė Goštautaitė Midttun. Labai svarbu pažymėti, jog diskusijos buvo labai aktyvios, geranoriškos bei konstruktyvios. Itin džiugu jog jaunieji kolegos ne tik išsakė motyvuotas sistemines pastabas, bet ir teikė labai aiškius ir argumentuotus pasiūlymus.

 Ačiū jaunimui už šaunų ir prasmingą renginį.

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.