Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Kada laisvalaikio pramoga lošti tampa problema

 DSC1184Lapkričio 28 d. Valstybinis psichikos sveikatos centras drauge su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru bei Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos suorganizavo seminarą vaiko sveikatos ir gerovės srityse dirbantiems specialistams „Kada laisvalaikio pramoga lošti tampa problema“. Seminare su skaudžiausiomis vaikų psichikos sveikatos problemomis supažindino, šeimos ir specialistų vaidmenį vaikų psichikos sveikatai stiprinti ir saugoti aptarė Valstybinio psichikos sveikatos centro direktorė Onutė Davidonienė, Naujausius ESPAD tyrimus dėl priklausomybės nuo interneto ir galimybes vykdyti azartinių lošimų prevencinę veiklą mokykloje pristatė Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro Psichologijos skyriaus socialinė pedagogė Sandra Valantiejienė.

Lošimų priežiūros tarnybos prie Finansų ministerijos Teisėkūros, personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausieji specialistai Tatjana Veromej ir Oleg Mackevič aptarė priklausomybės nuo azartinių lošimų fenomeną, lošimų problematiką, pristatė lošėjų tipus, priklausomybės nuo azartinių lošimų raidą, pagalbos priklausomiems nuo lošimų asmenims ir jų artimiesiems būdus, gydymosi galimybes. Seminaro dalyviai aktyviai diskutavo azartinių lošimų prevencijos ir gydymo temomis, turėjo galimybę aptarti rūpimus klausimus.

 

DSC04877 DSC04882

 

 DSC1184  DSC1191

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.