Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Antradienis, 31 Rugpjūtis 2010 13:26

grabmediaBūkite sveiki, linksmi ir...energingi!

 

Valstybinis psichikos sveikatos centras sveikina moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus ir visą akademinę šalies bendruomenę su Rugsėjo 1-ąja – mokslo ir žinių diena.

Baigiasi vasara, baigiasi ir atostogos – prasideda naujieji mokslo metai. O tai reiškia, kad iš esmės keičiasi dienos režimas, teks pratintis prie naujo dienos ritmo. Pasirūpinkime, kad užtektų laiko ne tik mokslui, pramogoms, bet ir poilsiui, kuris ypač reikalingas, norint išsaugoti fizinę bei psichikos sveikatą.

 

energinis_webSpecialistai pastebi, kad jaunas žmogus, dažnai nesugeba racionaliai planuoti laiko, o pritrūkęs griebiasi pavojingo užtaiso – energinių gėrimų, kurių dažnas vartojimas alina organizmą ir nervų sistemą, perdozavus gali kilti rimtas pavojus sveikatai.

Psichikos sveikatos specialistų susirūpinimą dėl nepakankamo visuomenės ir tėvų informuotumo apie galimą energinių gėrimų šalutinį poveikį ir sukeliamus pavojus sveikatai perdozavus išgirdo ir parėmė socialiai atsakingos reklamos agentūros KREDO R ir GRABMEDIA.

Rugsėjo 1 d. startuoja didžiulė informacinė kampanija: visą rugsėjo mėnesį dešimtyje Vilniaus m. maršrutinių autobusų specialiose laikymuisi skirtose rankenose talpinamas Valstybinio psichikos sveikatos centro parengtas perspėjimas, kurį turėtų pamatyti apie 350 tūkstančių šiomis transporto priemonėmis vykstančių keleivių.

Daugiau informacijos apie energinius gėrimus ir galimus pavojus sveikatai rasite internetinėje svetainėje: http://www.vpsc.lt.

 

 

Janina Utkuvienė

Valstybinio psichikos sveikatos centro

Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 267 03 32

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

www.vpsc.lt

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.